Atribuită Cumpărare directă

Gewa 830.416 Castaniete din lemn cu snur pereche

Număr anunț
DA25120825
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321500-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,56 RON
Valoare atribuită
149,56 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,56 RON

din 149,56 RON estimat