Atribuită Cumpărare directă

1.Ulei motor Liqui Moly 15W40 5 litri = 1 buc x 89,07 lei 2.Curea accesorii bobcat E14 AVX13X850 Optibelt = 1 buc x 11,76 lei

Număr anunț
DA25121244
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
RIVIERA GRUP SRL (CUI 10013733)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,83 RON
Valoare atribuită
100,83 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,83 RON

din 100,83 RON estimat