Atribuită Cumpărare directă

LAPTE 35.%35L,SMANTANA 25% 5KG,MOZZARELLA 300G 7BUC,BRANZA DE VACI 500G 10BUC,UNT DE MASA 82% 200G 10BUC

Număr anunț
DA25120400
Autoritate contractantă
Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15512000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,50 RON
Valoare atribuită
352,50 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,50 RON

din 352,50 RON estimat