Atribuită
Cumpărare directă
: cartofi 140 kg x 2,75 ; ceapa 25 kg x 2,75; morcovi 5 kg x 2,75; oua 180 buc x 0,64; pulpe pui 50 kg x 6,88; telemea de vaca 12 kg x 13,76; mazare 3 kg x 7,8; fasole galbena 3 kg x 7,8;masline 4 kg x 13 ,76; ficat pui 11 kg x 8,72; varza 30 kg x 3,21 aripi pui 25 kg x 7,8 iaurt danone 90 buc x 0,92; pipote pui 11 kg x 8,72; ceai fructe xde padure 50 pachete x 2,3 ; fasole boabe 100 kg x 9,17 ; delicat gaina 10 pachete x 9,17 ; pasta tomate 40 borcane x 4,59; piper macinat 15 pachete x 1,83 ; piper boabe 15 pachete x 1 ,83 ; sare 50 kg x 1,83; pate porc 100 g , 204 buc x 1,37; napolitae dolce vita 200 buc x 1,1
- Număr anunț
- DA25119252
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15871100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.713,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.713,25 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.