Atribuită Cumpărare directă

COMANDA MINIMA 2 000 BUCATI ! CERTIFICAT CE. CERTIFICAT ISO 9001. PRODUS CONFORM NORMELOR CE. PRODUS CONFORM RECOMANDARILOR ANMDM.. Pentru protectia impotriva riscurilor biologice din spitale, spatii publice, a virusilor, particulelor de praf (impuritatilor) cu toxicitate medie: praf de azbest, aluminiu, cupru, bariu, titaniu, vanadium, crom, mangam, praf din lemn tare, praf de carbune fara siliciu mai mult de 10%. Masca sanitara de protectie destinata a fi utilizata in scopul prevenirii infectiilor pe cale aeriana datorate bacteriilor si particulelor contaminate. Masca de unica folosinta din material netesut care se adapteaza perfect pe forma fetei si permite o respiratie fara efort. Se foloseste in domeniul medical dar si in alte domenii, protejeaza impotriva transmiterii microbiene. Sunt formate din 3 straturi si 3 pliuri foarte rezistente si non iritabile. Confectionata din material netesut, 3 straturi, 3 pliuri, formata din straturi de tesaturi hipoalergenice care ofera protectie impotriva prafului si bacteriilor, sistem de fixare cu elastic, dupa urechi, produs ce se adapteaza usor la forma nasului; Rata de retinere a prafului: 99.9%. Non iritabila, fara latex Rezistenta la alungire / umezire. Masca sanitara de protectie respecta standardele de calitate si conformitate, prevazute in legislatia in vigoare, privind dispozitivele medicale. Asigurarea Calitatii produselor se face prin respectarea indicilor de calitate specificati in standardele prod

Număr anunț
DA25114401
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat