Atribuită
Cumpărare directă
Performanță în sectorul public. Abordări practice în contextul modificărilor legislative, organizat la sediul Consiliului Judetean Arad organizat in perioada 02,03-06,03,2020. Program de perfectionare cu tema: Performanță în sectorul public. Abordări practice în contextul modificărilor legislative: modulul Resurse Umane pentru d-na Lucia Sarghi si D-na MAria Encev; Modulul: Managementul sistemului de control intern/managerial pentru d-na Sutac Anca; Modulul: Administrarea patrimoniului si investitii publice pentru d-ma Barna Bianca, d-l Hotaran Ovidiu, d-l Blaga Radu, d-na Pop Laura, dna Ardelean Mariana, d-na Banaduc Elnea; Modulul: Managementul financiar si contabilitatea institutiilor publice pentru d.na Gherman Marioara, d-na Todor Maria, d-na Floruncut Nicoleta.
- Număr anunț
- DA25111693
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,56 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,56 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.