Atribuită Cumpărare directă

Tabla bronz 1.2x300x2000 CuSn6 - 6 buc.

Număr anunț
DA25126906
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI 3041226)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI 17665726)
Cod CPV
14715000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.919,45 RON
Valoare atribuită
2.919,45 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.919,45 RON

din 2.919,45 RON estimat