Atribuită Cumpărare directă

DCI ACIDUM TRANEXAMICUM Forma farmaceutică SOL. INJ. PT. ADM. I.V.SI ORALA Concentrația 500mg/5ml Cod ATC B02AA02 Acțiune terapeutică ANTIFIBRINOLITICE ANTIFIBRINOLITICE Prescripție PR Ambalaj Cutie cu 5 fiole x 5 ml sol. inj Exp: 31.07.2022

Număr anunț
DA25107975
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,43 RON
Valoare atribuită
15,43 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,43 RON

din 15,43 RON estimat