Atribuită Cumpărare directă

BORS DE TECUCI PENTRU INACRIT CIORBE, IMBUTELIAT LA PETURI DE UN LITRU. - 30buc BANANE - 60kg CLEMENTINE - 130kg CARTOFI ALBI - 300kg CEAPA GALBENA DE BUZAU, PLATA - 50kg MORCOV CU PAMANT - 50kg MERE SOI JONAGOLD - 100kg TELINA RADACINA - 25kg PASTARNAC RADACINA - 25kg VARZA ALBA DE COVASNA - 20kg PATRUNJEL VERDE - 1 LEGATURA - 80buc

Număr anunț
DA25118114
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.075 RON
Valoare atribuită
3.075 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.075 RON

din 3.075 RON estimat