Atribuită Cumpărare directă

Necesita si suplimentii : 07-754-024 Microinstant Listeria enrichment 2 cutii si 07-755-lyo Microinstant Listeria selectiv 2 cutii Meat peptone..................................................... 18,000 Tryptone............................................................... 6,000 Yeast extract...................................................... 10,000 Sodium pyruvate.................................................. 2,000 Dextrose............................................................... 2,000 Magnesium glycerophosphate............................. 1,000 Magnesium sulphate............................................ 0,500 Sodium chloride....................................................5,000 Lithium chloride.................................................. 10,000 Disodium phosphate anhydrous...........................2,500 5-bromo-4-chloro-3-indolyl- ß-D-glucopyranoside............................................ 0,050 Agar....................................................................12,000 Final pH 7,2 ± 0,2 at 25º

Număr anunț
DA25107408
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat