Atribuită Cumpărare directă

PUBLICARE ANUNT COTIDIAN "NATIONAL" - DATA APARITIEI 28.02.2020 ANUNT 418 CUVINTE FACTURA SI UN ZIAR SE VOR TRIMITE GRATUIT PE ADRESA AUTORITATII CONTRACTANTE IN DATA PUBLICARII SE VA TRIMITE UN EMAIL IN FORMAT PDF

Număr anunț
DA25104931
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,04 RON
Valoare atribuită
117,04 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,04 RON

din 117,04 RON estimat