Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul va trebui să asigure servicii de mentenanță preventivă și corectivă, pentru echipamentele prevăzute în anexa ( Listă echipamente), la specificațiile tehnice, atașate. Locul de efectuare a serviciilor este Ministerului Transporturilor, Infrastructurii și Comunicațiilor din București, B-dul. Dinicu Golescu nr.38, Sector 1, care are în dotare echipamentele. Toate echipamentele se află instalate în clădirea Palat CFR, distribuite pe 5 nivele. Contractul se va încheia pe o perioadă de 10 luni cu posibilitatea prelungirii acestuia prin act adițional cu o perioadă de până la 4 luni. Prestatorul, va menține în permanență specialist la sediul acestuia. Serviciile se vor presta la Ministerul Transporturilor, Infrastructurii și Comunicațiilor 5 zile/săptămână, conform programului oficial de lucru al acestuia. Timp de răspuns la solicitările achizitorului în: 50 minute în perioada programului oficial de lucru, iar în zile nelucrătoare (situații speciale) timpul de răspuns va fi de 3 ore. Pentru satisfacerea rapidă a cerințelor achizitorului, prestatorul, va menține în permanență un specialist la sediul acestuia. Achizitorul va pune la dispoziția Prestatorului un spațiu în sediul propriu, propice desfășurării activității de suport tehnic și reparații.

Număr anunț
DA25114420
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.834 RON
Valoare atribuită
39.834 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.834 RON

din 39.834 RON estimat