Atribuită Cumpărare directă

achizitie de 2 cartuse cernala hp 651, unul cu cerneala neagra si altul color

Număr anunț
DA25121760
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PAZA (CUI 31175401)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat