Atribuită Cumpărare directă

MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI STOC COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCRATOARE PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE , VALABILITATE MINIM 1 AN

Număr anunț
DA25113221
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat