Atribuită
Cumpărare directă
Aparat anestezie FABIUS PLUS 3 ASBN-0110 ASBN-0111 ASBM-0104 1.350,00 4.050,00 4.819,50 Aparat anestezie FABIUS PLUS GS Premium 1 ASHM-0134 1.350,00 1.350,00 1.606,50 Aparat Ventilatie Portabil OXYLOG 2000 2 ASHL-0110 ARNK-0098 263,00 526,00 625,94 Ventilator SAVINA Basic (2) si 300 (1) 3 ASBN-0098 ASBN-0097 ASCL-0043 725,00 2.175,00 2.588,25 Aparat anestezie JULIAN 1 ARMC-0162 1.075,00 1.075,00 1.279,25 Fabius GS PREM 1 ASHM-0010 1.488,00 1.488,00 1.770,72 TOTAL LEI FARA TVA 10.664,00 TVA 2.026,16 TOTAL LEI CU TVA 12.690,16
- Număr anunț
- DA25137771
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.664 RON
- Valoare atribuită
- 10.664 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.