Atribuită Cumpărare directă

Masti de gaze medicale (Rev.2) DESCRIERE: Masca, Masti chirurgicale cu 3 pliuri, 3 straturi, legturi cu elastic, Mastile chirurgicale de unica... mai depa

Număr anunț
DA25126761
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
Furnizor / câștigător
POVAMIN SRL (CUI 14304999)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat