Atribuită Cumpărare directă

SPOROTAL 100 - 5 KG - HIPOCLORIT DE SODIU Bidon 5 kg

Număr anunț
DA25132626
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33692800-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.565 RON
Valoare atribuită
7.565 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.565 RON

din 7.565 RON estimat