Atribuită Cumpărare directă

Cort ecranat dimensiuni: lungime=1,5 metri, lăţime=1,0 metri şi înălţime=2,1 metri - 1 buc. Cortul ecranat SOLEMI EMC îndeplineste cerinţele tehnice din anuntul de publicitate nr. ADV1130586: - Atenuare electromagnetică: mai mare de 35 dB în banda de frecvenţe DC-10 GHz; - Straturi material: un singur strat; - Filtru EMI pentru alimentare electrică: da, cu pierdere de inserţie minim 40 dB în banda de frecvenţe 1 MHz -10 GHz; - Închidere: cu benzi magnetice, situată pe latura mică; - Structură de susţinere, independentă, din tubulatura de aluminiu - Orificii de ventilaţie: 2; - Manşon traseu cabluri cu diametru cca 80 mm; - Iluminare: LED, alimentare cu baterii; - Geantă transport si depozitare. Produsul este nou, nefolosit, de ultima generatie. Garantia este de 12 luni de la data receptiei

Număr anunț
DA25136416
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
Cod CPV
42992100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.600 RON
Valoare atribuită
21.600 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.600 RON

din 21.600 RON estimat