Atribuită Cumpărare directă

Montaj TEU USA PVC - SECTIE NEUROLOGIE Demontaj / Montaj usa 14 buc x 60 lei =840 lei TEU USA 12m x 100 lei= 1200 lei Bagheta geam termopan 20 buc x 20 lei = 400 lei TACOTI 28buc x 10 lei= 280 lei Debitare baghete termopan 112 buc x 9 lei = 1008 lei Debitare panel 14 buc x 12lei= 168 lei Reglaj usa 14 buc x 15 lei= 210

Număr anunț
DA25157064
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.106 RON
Valoare atribuită
4.106 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.106 RON

din 4.106 RON estimat