Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire rulmenti (2 buc) Etansari mecanice (2 buc) Sistem tocator parte fixa+mobila (1 buc) inclus manopera si constatare si inlocuire piese uzate/pompa

Număr anunț
DA25153967
Autoritate contractantă
COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.085,46 RON
Valoare atribuită
10.085,46 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.085,46 RON

din 10.085,46 RON estimat