Atribuită Cumpărare directă

Dozator de perete actionat prin senzor, fara atingere, pentru flacoane de 1.000ml Produsul va fi insotit de accesorii (tavita si baterii). Instalarea dispozitivelor la beneficiar se va asigura de catre furnizor.

Număr anunț
DA25144827
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
42993200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.789,80 RON
Valoare atribuită
7.789,80 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.789,80 RON

din 7.789,80 RON estimat