Atribuită Cumpărare directă

Carucior curatenie profesional Duo, Esenia Carucior curatenie profesional Duo Brand: Esenia Caruciorul de curatenie profesional Duo este fabricat dintr-un plastic de foarte buna calitate, rezistent la numeroase socuri. Caruciorul de curatenie este alcatuit din 2 galeti de 25 litri , un storcator din platic pentru mopuri accesorizat cu un cos din plastic pentru materialele de curatenie. Detalii tehnice : cadru din plastic foarte rezistent 2 galeti de 25 litri , culori disponibile rosu si albastru un storcator din plastic pentru mopuri 4 roti cu rulmenti ce nu lasa urme si nu produc zgomot Dimensiuni : 71*43*85 cm

Număr anunț
DA25172390
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,78 RON
Valoare atribuită
234,78 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,78 RON

din 234,78 RON estimat