Atribuită Cumpărare directă

Pachetul conține: 1.Pompa cu cap pulverizator ptr. flacoane de 1L; 2.Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L: Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, tuberculocida si virucida impotriva HIV, HVB, HCV in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476 Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania. Aviz MS: 4412BIO/02/12.24 3.Dezinfectant clorigen tablete Biclosol 3,3gr/tableta. O tableta elibereaza 1,5 g clor activ. Ambalaj: cutie cu 200 tablete a 3,3gr. Eficacitate bactericida, fungicida, micobactericida, virucida, sporicida. Recomandat pentru dezinfectia generala a suprafetelor, a instrumentarului si ustensilelor din otel inoxidabil, pipete, ustensile de laborator si recipiente de laborator, biberoane si tetine,zone de preparare a mâncarii, dezinfectia grupurilor sanitare. 4.Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF bidon 10L: Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, tuberculocida si virucida impotriva HIV, HVB, HCV in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476 Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania Aviz MS: 4412BIO/02/12.24.

Număr anunț
DA25143825
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24312120-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.701,60 RON
Valoare atribuită
20.701,60 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.701,60 RON

din 20.701,60 RON estimat