Atribuită Cumpărare directă

-Valoare totala serviciu doar in lei: 60252.1 RON fara TVA (calcul realizat la 1 EUR = 4,78 RON) respectiv 71700 RON cu TVA -detaliere servicii pe care le vom trece la observatii : -Voucher WiFi4EU/Buget EU - 15.000 eur.- contract WiFi4EU 24 luni - numarul de luni ptr care se face achizitia : 1 luna

Număr anunț
DA25138830
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
32510000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.252,10 RON
Valoare atribuită
60.252,10 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.252,10 RON

din 60.252,10 RON estimat