Atribuită
Cumpărare directă
Contine: - Combinezon TYVEK – protectie biologica, EN 14126 - Protector pantof inalt tip gheata din material tip TYVEK - Ochelari de protectie - lentila din policarbonat; aerisire indirecta - Manusi din nitril - degete texturate, culoare albastra, lungime 240 mm - Masca de protectie respiratorie inalta Ambalaj individual.TINE LOC DE COMANDA – COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA. Adresa de email:dinu.eugen@spitaluljudeteancalarasi.ro
- Număr anunț
- DA25162926
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35113410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.500 RON
- Valoare atribuită
- 26.500 RON
- Data publicării
- 29.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.