Atribuită
Cumpărare directă
Instalare si configurare sistem alarmare impotriva efractiei - 1 pachet (realiz. infrastructura de comunicatii IP - instalarea si configurarea echip. de comunicatie (switchuri, echipamente radio, etc) ;instalarea si configurarea echip. de supraveghere video (NVR, HDD, Camere IP, Switch-uri PoE, UPS-uri, Monitor, etc) - instalare si configurare ehipamente sistem antiefractie (Centrala, Tastaturi, Modul IP, Module/Repetoare Radio, Detectori, Butoane manuale, Contacti magnetici, Sirene interior si/sau exterior, etc) ;Mat. si echip. de supraveghere video incluse: - NVR 32 canale - 1 buc - HDD - 2 buc - Camera bullet 4MPixeli, IR 80m, IK10 - 11 buc - Camera dome 4MPixeli, IR 30m, IK10 - 4 buc - Switch PoE 8 porturi - 3 buc - UPS 1050VA - 4 buc - Monitor diagonala min 24" + cablu HDMI - 1 buc; Mat.si echip. pt. sistem antiefractie incluse: - Centrala alarma + cutie + traf - 2 buc - Tastatura - 2 buc - Modul IP - 2 buc - Modul / Repetor radio - 2 buc - Detector miscare cu fir - 2 buc - Detector miscare radio - 1 buc - Contact magnetic cu fir - 2 buc - Contact magnetic radio - 1 buc - Buton panica radio - 1 buc - Sirena de interior - 2 buc -;Sirena de exterior - 2 buc - Acumulatori 12V - 6 buc ;Materiele si echipamente infrastructura incluse: - Cablu FTP exterior - 450 ml ; - Cablu alarma - 40 ml - Echipamente wireless 802.11abgn/ac - 4 buc ; alte accesorii montaj )*34238 ron/pach; pe baza de contract
- Număr anunț
- DA25157073
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- EVANET SOLUTIONS SRL (CUI 26539824)
- Cod CPV
- 45312200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.238 RON
- Valoare atribuită
- 34.238 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.