Atribuită Cumpărare directă

Rivanol 0.1% flacon x 200 ml Ingrediente: Rivanol, apa distilata de uz extern. Actiune: Antiseptic local, dezinfectant. Se utilizeaza sub forma de aplicatii pe mucoase si tegumente, ca antiseptic, exercitand o actiune bactericida asupra unui numar mare de germeni. Utilizare: Tamponari sau aplicatii locale directe pe portiuni de piele afectata Buc/Bax: 24 Termen de valabilitate: 24 luni

Număr anunț
DA25145123
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,50 RON
Valoare atribuită
106,50 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,50 RON

din 106,50 RON estimat