Atribuită Cumpărare directă

Sfoară groasă cânepă/ iută 4mm

Număr anunț
DA25148540
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
ELECTROGAL 2017 SRL (CUI 37037114)
Cod CPV
39541000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,50 RON
Valoare atribuită
1.093,50 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093,50 RON

din 1.093,50 RON estimat