Atribuită Cumpărare directă

Descriere Godox SL-150W Lampa LED Video -Putere: 150W -Flux luminos: 16000 -Temperatura de culoare: 5600K -Indice de redare a culorilor:>93 -Trepte putere: 10%~100% -Alimentare: 100~240V 50/60Hz -Grupuri: 6 (A,B,C,D,E,F) -Temperatura de operare:-10~50℃ -Temeratura maxima de siguranta:≤70℃ -Dimensiuni: 34x23x13cm -Greutate:2.4kg

Număr anunț
DA25153839
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.519,32 RON
Valoare atribuită
2.519,32 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
29.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.519,32 RON

din 2.519,32 RON estimat