Atribuită Cumpărare directă

Soluție alcoolică cu 2% clorhexidină, colorata, pentru dezinfecţia chirurgicala a pielii intacte si ... mai departe

Număr anunț
DA25149845
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,60 RON
Valoare atribuită
991,60 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,60 RON

din 991,60 RON estimat