Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 2 CONSUMABILE DE LABORATOR : D 100001 LAME - din sticlă ultratransparentă, degresată, grosimea 1,05 mm, muchii în unghi 90 °C. Dimensiuni 76 x 26 mm. 50 buc/cutie. Producator Deltalab Spania Cutie 4 8.53 - Alcool medicinal 70%. 500 ML 10 5.00 1009831000 Etanol absolut pentru analiza; EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur, ≥ 99.9 %. CAS 64-17-5. Ambalare la pret promotional! Producator Merck Millipore 1 L 1 184.81 Indigen ALCOOL ETILIC 99.50 % absolut PA. Producator Chimreactiv Bucuresti 1 L 2 69.00
- Număr anunț
- DA25172570
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,93 RON
- Valoare atribuită
- 406,93 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.