Atribuită
Cumpărare directă
Splitter DMX Cameo SB 6 Dual DMX Splitter/Booster splitter DMX Format: 19" / 1U amplifica semnalul DMX 120 ohm DMX In: 2 (parallel) DMX In sockets: XLR 3-pin male, XLR 5-pin male DMX Thru output: 2 (parallel) DMX Thru output sockets: XLR 3-pin female, XLR 5-pin female DMX Output: 6 DMX Output socket: XLR 5-pin male, XLR 3-pin male Power on/off switch DMX Thru terminator alimentare: 230V AC, 50 Hz consum: 15W dimensiuni (W x H x D): 483 x 44 x 160 mm greutate: 3 kg include cablu de alimentare mai putin
- Număr anunț
- DA25146400
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,21 RON
- Valoare atribuită
- 861,21 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.