Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curățat, spălat, uscat, călcat și ambalat costume populare ale pentru grupul folcloric „Bucovina Mică – Tătăruși″, respectiv: - Curățat pete; - Spălat; - Uscat; - Călcat; - Ambalat; - Costume băieți = 16 buc.; - Costume fete = 16 buc.; - Ritmicitate pentru spălat = la 2 luni sau de 6 ori pe an.
- Număr anunț
- DA25147668
- Autoritate contractantă
- COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
- Furnizor / câștigător
- ERIA PRO SRL (CUI 19240365)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.419,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.419,20 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.