Atribuită Cumpărare directă

Clax Build Forte este un aditiv alcalin complexant lichid, formulat pe baza unui amestec de substante alcaline si NTA (sechestrant pentru duritatea apei).

Număr anunț
DA25158574
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI 26559562)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.462,65 RON
Valoare atribuită
5.462,65 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,65 RON

din 5.462,65 RON estimat