Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii medicina muncii pentru urmatoarele categorii de personal: - personal cu functie de decizie - 15 salariati ; - Personal functionari publici/contractuali (TESA) - 94 salariati; - Personal de laborator - 41 salariati; - Soferi si personal care conduce masina unitatii - 14 salariati ; pentru un total de 164 salariati pe categorii de personal
- Număr anunț
- DA25174886
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CERMED SRL (CUI 15551300)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.297 RON
- Valoare atribuită
- 8.297 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.