Atribuită Cumpărare directă

ULEI ELF 5W30 10 L - 310.92LEI. FILTRU ULEI - 30.25LEI. FILTRU COMB - 58.82LEI. FILTRU AER - 88.24LEI. FILTRU POLEN - 67.23LEI. PLACUTE FRANA FATA - 197.48LEI. PLACUTE FRANA SPATE - 176.47LEI.

Număr anunț
DA25160676
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI 35046361)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929,41 RON
Valoare atribuită
929,41 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

929,41 RON

din 929,41 RON estimat