Atribuită
Cumpărare directă
1 Clor punga Lebada 1L buc 50.00 2 Hartie igienica 2 str 55m/rola ALBA buc 48.00 3 Coada lemn cu filet buc 5.00 4 Matura PVC Luluta cu cd cromata buc 5.00 5 Praf de curatat Sano 600g buc 5.00 6 Sapun lichid 3L Fresh Ocean buc 3.00 7 Bec incandescent E27 100W buc 100.00 8 Perie WC cu suport buc 5.00 9 Manusi latex 100buc/cutie S, M buc 5.00 10 Alcool sanitar 500ml concentratie 70% buc 12.00
- Număr anunț
- DA25176999
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. STELIAN" BOTOSANI (CUI 13793790)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 771,57 RON
- Valoare atribuită
- 771,57 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.