Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- ICO BURETE MAG+MARK WBOAR SE 9 RTC BURETE PT TABLA MAGNE BU 2 ICO CAPSE METAL 24/6 CU 1 MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/2 CU 1 RTC PERFORATOR MET/40 COL BU 1 HER CLIPS METALIC 10/CUTI CU 1 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 5 PGN TEXTMARKER 4 CULORI/S SE 1 SCR FILE PR CRYSTAL 45 MC SE 1 SCR ALONJE ARHIV 25BUC/PG BU 1 RTC DOSAR SINA ALBS SE 1 RTC DOSAR SINA GALBEN SE 1 RTC DOSAR SINA VERNIL SE 1 HER BIBL.PP ALBS A4/5 BU 1 HER BIBL.PP GALBEN A4/5 BU 1 HER BIBL.PP ROSU A4/5 CM BU 1
- Număr anunț
- DA25166612
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA (CUI 23295067)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513,99 RON
- Valoare atribuită
- 513,99 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.