Atribuită
Cumpărare directă
PACHET LEGUME LAMAI 500G TR CI CARTOFI ROSII FR 10KG BUC VINETE ES KG C.I USTUROI ES CCA.500G BUC C ROZMARIN IT 70G CI VARZA ALBA RO KG C.I MORCOVI RO 1KG C.I ARDEI IUTE ROSU TR KG CI SALATA LOLLO BIONDA BUC C CEAPA GALBENA AT KG CI VR ARDEI GRAS BIANCA TR KG C ARDEI GRAS BIANCA TR KG C CASTRAVETI FABIO ES KG CI TELINA RO KG C.I VRAC ROSII TR. KG C.I VRAC ROSII TR. KG C.I VRAC
- Număr anunț
- DA25167683
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,06 RON
- Valoare atribuită
- 284,06 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.