Atribuită
Cumpărare directă
Adunat diferite materiale imprastiate pe spatiile verz , Curatarea manuala a santurilor si zonelor adiacente retelei stradale comunale , Curatarea manuala a santurilor si rigolelor aferente DJ504 , Curatat locuri de joaca , Decopertat glet vechi , Decopertat glet vechi , Decopertare tencuiala
- Număr anunț
- DA25154640
- Autoritate contractantă
- COMUNA OLTENI (CUI 6853171)
- Furnizor / câștigător
- SALUBRIS OLT SRL (CUI 35521745)
- Cod CPV
- 75200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.000,40 RON
- Valoare atribuită
- 64.000,40 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.