Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Rezerva marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: albastru 306121621 100 Marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: albastru 306121620 20 Hartie XEROX Performer, A4, 80 g/mp, 500

Număr anunț
DA25170428
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM. MOSNITA NOUA (CUI 29107529)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,25 RON
Valoare atribuită
880,25 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,25 RON

din 880,25 RON estimat