Atribuită Cumpărare directă

CHEI IMPACT TIP INBUS 17/19 MM 1

Număr anunț
DA25157461
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI 14816433)
Furnizor / câștigător
EXPERT UTILAJ INVEST SRL (CUI 30591170)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,70 RON
Valoare atribuită
296,70 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,70 RON

din 296,70 RON estimat