Atribuită
Cumpărare directă
CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 40 KG 1 BUC MULTIBAT SAC 40KG 1 SAC MORTAR TINCI ALB 25 KG ADEPLAST 2 BUC BLANK AMORSA PERETE G8108-P5L 1 BUC DANKE DISP EXT ALB EXTERIOR 5L 1 BUC EMAIL IDEEA MARO 0,75 L E51770-C0,75L 2 BUC EMAIL IDEEA GRI METAL 0,75L 5 BUC LAC COLORAT CU TEFLON MAHON 5L SAVANA 1 BUc
- Număr anunț
- DA25187424
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371,68 RON
- Valoare atribuită
- 371,68 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.