Atribuită
Cumpărare directă
Servicii verificare proiect tehnic, detalii execuție și documentaţii tehnice necesare în vederea obţinerii avizelor/ acordurilor/ autorizaţiilor pentru obiectivul de investitii "Cresterea eficienței energetice a cladirii Primariei Nicolae Balcescu, comuna Nicolae Balcescu, județul Vâlcea”, SMIS 127244, finanțat prin Programul Operaţional Regional 2014-2020, Axa prioritară 3 Sprijinirea eficienței energetice, a gestionării inteligente a energiei și a utilizării energiei din surse regenerabile în infrastructurile publice, inclusiv în clădirile publice, și în sectorul locuințelor, Operațiunea B - Clădiri Publice, Apelul de proiecte POR/2018/3/3.1/B/2/SV (Cod apel: POR/372/3)
- Număr anunț
- DA25189175
- Autoritate contractantă
- Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
- Furnizor / câștigător
- PFA POPESCU MAGDA (CUI 26883428)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.