Atribuită Cumpărare directă

Burete tip manusa impregnat cu sapun si aloe vera. Proiectat ergonomic pentru a se asigura ca mana nu aluneca afara din aceasta, atunci cand este utilizata. Contine cantitatea potrivita de sapun pentru a putea curata integral un adult. Are un strat absorbant din fibre pentru a usca pielea, devreme ce nu este necesara nicio clatire, si, datorita acestei caracteristici si ca avantaj suplimentar, inseamna ca partile spalate ale corpului pot fi uscate FARA A SCOATE MANA DIN MANUSA

Număr anunț
DA25168798
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33711500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat