Atribuită Cumpărare directă

Lichid concentrat destinat curatarii si dezinfectiei suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, fungicida (C. albicans),virucida (incl. HIV, HVB, HCV). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN13624, EN13697, EN14476. Producator - Dr. Schumacher (Germania). Aviz MS: 4437BIO/02/12.24

Număr anunț
DA25183703
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.269,28 RON
Valoare atribuită
1.269,28 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.269,28 RON

din 1.269,28 RON estimat