Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plastic 250 buc; dosar sina carton 250 buc;Tiple 15 set;Hârtie xerox A4 40 ; pix cu gel 25 buc ;CREION CU RADIERA 10 buc;agrafe birou 33mm 10 st ;Biblioraft plastifiat (lat/ingust) 20 buc ;capse nr 10 mici 10 cutii ;Notes auto adeziv 75*75 5 buc; EVIDENTIATOARE 10 buc;Corector banda10 buc;Marker permanent 10 buc ;Scotch lat 10buc.
- Număr anunț
- DA25172905
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.217,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.217,70 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.