Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 4066/24.02.2020 formulat de Cl. ORL.Adresa de livrare: MAgazia de materiale sanitare - Timsioara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24

Număr anunț
DA25163811
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat