Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze: Intrerupător crepuscular astronomic programabil IC Astro = 20 buc. - pentru iluminat public. Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini. Pana la data limita de acceptare in SEAP, operatorul economic are obligatia sa transmita prin e-mail adpachizitii@primariavl.ro, formularele completate si scanate (puse la dispozitie in atasament), certificatul constatator emis de ORC, propunerea financiara si propunerea tehnica si caietul de sarcini insusit – atasat, (semnat si stampilat pe fiecare pag). Achizitia se va incheia prin contract.
- Număr anunț
- DA25168494
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA ELECTRIC SRL (CUI 12271186)
- Cod CPV
- 38750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.