Atribuită
Cumpărare directă
Kit JSP FORCE10 Typhoon contine : A. Masca integrala JSP FORCE10 Typhoon Masca integrala JSP FORCE10 Typhoon este una dintre cele mai ergonomice si usoare masti de protectie respiratorie. - fabricata din material moale si confortabil pentru mulaj si etanseitate optime la nivelul fetei - utilizeaza un set de 2 filtre laterale cu montare tip baioneta - 4 puncte de ajustare individuala prin bretele reglabile - camp vizual panoramic , vizor din policarbonat transparent, clasa 1 de vizibilitate, conform EN166.B - supapa TYPHOON inventie patentata JSP diminueaza considerabil rezistenta la respiratie, confort in respiratie B. Set de 10 folii pentru protectie masca integrala JSP FORCE10 Typhoon - utilizare pentru protectie vizor impotriva substantelor chimice si a pulberilor de praf - foliile de protectie prelungesc durata de utilizare a vizorului mastii integrale. Filtrul polivalent JSP ABEK1P3 asigura protectie respiratorie impotriva unei game largi de substante chimice combinate cu pulberi de praf grosier, precum: - vapori de substante organice si anorganice - solventi organici, clor, dioxid de sulf - amoniac - formaldehida - particule de praf grosier de tip P3. Pret valabil pentru 1 set de 2 filtre, set necesar pentru echiparea semimastii JSP FORCE8 sau a mastii integrale FORCE10. Recomandari utilizare set filtre polivalent ABEK1P3 JSP: vopsitorie auto, vopsitorie industriala in spatii deschise si semideschise, lacuire, dezinsectii, degresari si curatari chimice industriale.
- Număr anunț
- DA25189096
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- MONDO INDUSTRY SRL (CUI 22954267)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.056 RON
- Valoare atribuită
- 1.056 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.